|  Zaloguj się
Tu jesteś   »   Forum   »   dolnośląskie   »   Powiat polkowicki   »   Przemków   »   Odwołujemy burmistrza


Ważna informacja  
Uwaga. Ta witryna internetowa i forum dyskusyjne zostaną wkrótce zamknięte.


Bardzo prosimy o rozpoczęcie nowych dyskusji na dotychczasowe tematy na stronach swoich miejscowości w serwisie

https://www.istrefa.com.


istrefa.com nie wymaga rejestracji ani logowania,
podobnie jak vcity i alegmina

istrefa.com jest superszybka i bardzo dobrze wyświetla się
także na tabletach i smartfonachUWAGA. MOŻLIWOŚĆ PISANIA I ODPOWIADANIA NA POSTY ZOSTAŁA WYŁĄCZONA. PROSIMY O PRZENIESIENIE SIĘ NA NOWY PORTAL:
www.istrefa.com
wybrać województwo, powiat, gminę i odnaleźć swoją miejscowość

Odwołujemy burmistrza
Ostani post 17-03-2015 19:41:50 do melonik. 3589 Odpowiedzi.
Do druku
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Sortuj:
Strona 101 z 180 << < 99100101102103 > >>
Nie posiadasz uprawnień, aby odpowiedzieć.

Autor Wiadomości
do tkm
Posts:263067
do tkm

--
03-12-2012 17:53:01
*
Radny Kuncik nie tylko obraża ludzi, którzy go wybrali, ale niestety również pokazuje nam jaki poziom intelektualny reprezentują nauczyciele przemkowskich szkół.
ListKuncikaNaFcebook
Posts:263067
ListKuncikaNaFcebook

--
03-12-2012 18:11:34
*
Nazywam się Tomasz Kuncik i jestem Radnym Przemkowa. Zostałem nim bo pragnę tak samo jak wy by nasza gmina stała się przyjazna, nowoczesna i piękna. Wierze w to choć to potrwa wiele lat i wiele wyrzeczeń będzie to nas kosztowało to warto się starać. Muszę się z wami podzielić moją refleksją bo nie daje mi to spokoju, w piątek radni nie przegłosowali ważnej ustawy która była istotna dla naszego miasta, która by pozwoliła ruszyć z miejsca. W piątek wygrały płytkie pobudki kilku radnych, prywatna zawiść do Burmistrza. Sam nie jestem jego fanem ale dla interesu gminy popieram go w kwestii planowanych inwestycji. Pamiętam czasy Burmistrza Sawy , czasy stagnacji złodziejstwa niektórych urzędników i załatwiania prywatnych spraw z pominięciem interesu zwykłych ludzi. Za Pepkowskiego coś się ruszyło i to w dobrym kierunku, choć syna w spółce to nikt mu nie wybaczy, ale najważniejsze ze Ten Burmistrz ma odwagę i wiedze jak działać. A od piątku cofamy się o 10 lat w rozwoju, zapomnijmy o hali, o inwestycjach, remontach dróg itp. Zobaczcie co się teraz dzieję w Przemkowie kwitnie przemoc, złodziejstwo i pijaństwo. 20 lat temu w gminie mieszkało 10.000 tys ludzi a teraz Okło 9000 tyś ,ponad 1000 ludzi ubyło i to przeważnie młodzi obrotni ludzie którzy pracowali by na gminę a tak pracują dla innych . Po ostatniej radzie i złej decyzji radnych może wejść do Przemkowa komisarz co oznacza same podwyżki i to 100% w górę , niektóre instytucje cofną nam swoje dotacje i ogólnie zapomnijmy o inwestorach( kto po czymś takim tu zainwestuje). Kolejna fala Przemkowian wyjedzie za chlebem. Przemków stanie się miastem emerytów, pijaków, ćpunów i garstki porządnych obywateli którzy zostaną. Zastanawiam się nad wnioskiem o odwołanie rady bo w tej brak logiki działania i brak młodych ludzi z wiara i energią. Przepraszam moich wyborców jeżeli nie spełniłem waszych oczekiwań, ale póki jestem radym będę się starał o zmiany w naszym mieście. I apeluję mieszkańców a w szczególności do młodych ludzi działajcie społecznie dla naszej gminny, mówcie głośno co wam potrzeba piszcie co wam się nie podoba i organirganizujcie się.
Do kuncikowskiego
Posts:263067
Do kuncikowskiego

--
03-12-2012 18:34:01
*
Matołku jeden, dupę liżesz burakowi a gamoniu nawet nic nie jesteś w stanie przekazać młodzieży. Śmieją się z ciebie prawie wszyscy. Popaprańcu jeden sam zrezygnuj i nie smrodź powietrza na zebraniach. Już zapomniałeś mizernoto o swoich wyczynach... , krótka pamięć ? Jesteś tyle wart co ten burak (pijana małpa biegająca boso po lodzie z brzytwą, nieudacznik zadłużający gminę po uszy!
list do Kuncika
Posts:263067
list do Kuncika

--
03-12-2012 19:27:33
*
Panie Kuncik, my pana znamy i burmistrza też.Znamy taż wasze opinie i wyrzeczenia.Piątek to jeden z najszczęśliwszych dni dla obywateli Przemkowa.Przegrała miłość i zauroczenie do burmistrza, a zwyciężył rozsądek i porządek.Zgadzam się tylko z tym, że za Pępkowskiego coś się ruszyło, z wielkim impetem ruszyły kredyty, których burmistrz nawet w odsetkach nie potrafi dogonić.Burmistrz ma wielką odwagę i wie jak działać-tylko na czyją stronę?Pisze pan, że od piątku cofamy się o 10 lat, a ja widzę, że od kilku lat i tak stoimy w miejscu, tylko odsetki w Gminie tak szybko zasuwają.Dobrze, że ten 1000 ludzi wyemigrował z Przemkowa, bo już nie mogli patrzeć na wasze rządy, kłamstwo i kumoterstwo.Dla mnie komisarz w Przemkowie to zwiastun nadziei na lepsze jutro, a co do podatków , to i tak wywindowaliście je na najwyższy pułap, więc nich pan nie straszy nas większymi, bo już większe być nie mogą.Zgadzam się z panem ze słowami,,kto po czymś takim tu zainwestuje''- w pełni odnosi się to do burmistrza i radnych takich jak pan.Wniosek o odwołanie radnych [nie dotyczy opozycji]już dawno powinien pan złożyć ,a najszybciej by to się odbyło i najtańszym kosztem, jeśli sami zrezygnowalibyście z szopki radnowania.Jedno jest pewne,burmistrz za was myśli, a wy nie mając swojego zdania podnosicie tylko ręce nie wiedząc za czym.Mam jeszcze tylko pytania, na które chcę uzyskać od pana odpowiedzi:
1.Czy pożyczkę bierze pan w Magellanie lub w Providencie?
2.Na co poszło 5 milionów na halę ,bo w miejscu budowy chyba ich nie ma?
3.Dlaczego jako pedagog nie zajął się pan stypendiami dla biednych dzieci?
WASZA PYCHA, MARNOTRAWIENIE NASZYCH PIENIĘDZY WPROWADZIŁA WAS W TEN DOŁEK I ŻYCZĘ WAM OBYŚCIE W NIM ZOSTALI.
Odpowiedz na list.
Posts:263067
Odpowiedz na list.

--
03-12-2012 19:47:41
*
Nic nie powiem bowiem wiem ,że wszystko może zostać użyte przeciwko mojej skromnej osobie. Jestem analitykiem tak więc jutro dam odpowiedź ( po naradzie z burakiem) może na (fejsie) teraz jestem zmęczony i wyczerpany po piątkowej sesji. Idę spać. Życzę Państwu miłych i kolorowych snów i lepszego jutra. Takiego bez zmartwień i mrozu. Dobranoc.
LEJE
Posts:263067
LEJE

--
03-12-2012 19:54:08
*
Widzę że sobie sam odpisałeś, spadam pozdrawiam normalnych
zatroskana matka
Posts:263067
zatroskana matka

--
03-12-2012 20:42:02
*
Panie Kuncik - gdyby pan uczył moje dziecko to załatwiłabym mu zwolnienie z lekcji, żeby nie musiał sie stykać z takim prymitywnym i mało inteligantnym (taki eufemizm, żeby nie użyć słowa na g) człowiekiem. Jak można bezrefleksyjnie popierać działania prowadzące gminę po równi pochyłej w spiralę zadłużenia? Jak można oskarżać urzedników o kradzież, kiedy największym złodziejem jest pana idol - bierze kupę forsy za nic, wyprowadza pieniądze gminy do członków rodziny i kilka lat mieszka w domu z wyrokiem eksmisji, przez co de facto okrada jego właściciela? Co sie ruszyło w gminie? Nepotyzm i kredyty na pewno. No i wzrosła bezczelność władzy do niebotycznych rozmiarów. Czy pan się boi burmistrza czy naprawdę myśli to co napisał? Właściwie to nie wiem co byłoby gorsze. Jeśli to pańskie przekonania, to dziwię się, że nie wstydzi się pan chodzić po ulicach Przemkowa. Mam nadzieję, że wyborcy podziękują panu i panu podobnym radnym, dbajacym tylko o dobre samopoczucie burmistrza, już w najbliższych wyborach. Proszę pamiętać że burmistrz bedzie musiał stąd uciekać po skończonej kadencji a wy tu zostaniecie i będziecie się długo tłumaczyć sąsiadom.
Za30srebrników
Posts:263067
Za30srebrników

--
03-12-2012 21:12:00
*
Dziś w Przemkowie dzień wesoły
Dziś w Przemkowie dzień wspaniały
Bo przegrały "tęgie" głowy
Które w przepaść nas sciągały

Chociaż burmistrz ze swym piewcą
Koniec gminy widzą jasno
To rozsądku nie zawrzeszczą
Z ulgą odetchnęło miasto

Na facebooku Kuncik pisze
O tej szansie co stracona
W mieście słychać tylko ciszę
A on kracze jak ta wrona

Powiedziane kiedyś było
I do niego się to nada
Kiedy świni polują w ryło
Ona mówi że deszcz pada.
Za30srebrników
Posts:263067
Za30srebrników

--
03-12-2012 21:23:11
*
Dziś w Przemkowie dzień wesoły
Dziś w Przemkowie dzień wspaniały
Bo przegrały "tęgie" głowy
Które w przepaść nas sciągały

Chociaż burmistrz ze swym piewcą
Koniec gminy widzą jasno
To rozsądku nie zawrzeszczą
Z ulgą odetchnęło miasto

Na facebooku Kuncik pisze
O tej szansie co stracona
W mieście słychać tylko ciszę
A on kracze jak ta wrona

Powiedziane kiedyś było
I do niego się to nada
Kiedy świni plują w ryło
Ona mówi że deszcz pada.
Cegiełka dla Lenki
Posts:263067
Cegiełka dla Lenki

--
03-12-2012 22:42:29
*
30 listopada w przemkowskim POK-u, odbył się koncert zespołu MOZAIKA. Cały dochód z koncertu przeznaczony został na rehabilitację małej Lenki - mieszkanki naszego miasta. Piękna idea, tym bardziej że w Przemkowie, nie często takie imprezy się odbywają. Sala w POK wypełniona niemal po brzegi (serce rośnie),świetna atmosfera. Na scenie, oprócz Mozaiki występują także zaproszone dziewczyny z Poznania i Głogowa. Konferansjerem jest Dzidek Krawczonek . Między występami młodych artystów, opowiada o historii zespołu i o tym ,co robią dzisiaj. Koncert dobiega końca, Dzidek informuje nas, że możemy dodatkowo wspomóc Lenkę, kupując po koncercie, płyty Mozaiki,pamiątkowe kubki i upieczone przez rodziców ciasta. Następnie przystępuje do podziękowań i zaczyna od...... naszego burmistrza.Jakiż to ON wspaniały i hojny dla Mozaiki. To prawda, burmistrz traktuje ten zespół wyjątkowo, przeznacza dla nich dużo większe pieniądze, niż na jakikolwiek inny zespół czy drużynę sportową. Teraz wiem dlaczego - na takie włazid...o mało kto by się zdobył. W pewnym momencie myślałem że jestem na wiecu przedwyborczym, nie zaś na koncercie charytatywnym.Jakoś umknęło p.Krawczonkowi że pieniądze te pochodzą z naszych ,czyli mieszkańców podatków, a jednocześnie brakuje ich na wypłacenie stypendiów dla biednych dzieci, czy ZUS-u dla nauczycieli. Jaki z tego wniosek? Prowadzisz zespół sportowy , muzyczny czy taneczny i chcesz dostać dotację od MIASTA, musisz chwalić i reklamować burmistrza na każdym kroku .
list do kuncika
Posts:263067
list do kuncika

--
03-12-2012 22:46:02
*
W odpowiedzi na twój list zauważam, że czujesz się jakbyś był już w sejmie bo przegłosowywałeś ustawę dla naszego miasta.Człowieku ty w ogóle nie wiesz o co chodzi. Twój poziom intelektualny jast zastraszający. I ty uczysz dzieci? i ty jesteś radnym? Właśnie w piątek takie przyd...sy jak ty, urbaniak i wam podobni przegrali i całkiem obnażyli swoją niekompetencję, a wygrała gmina i jego mieszkańcy. Jeżeli wejdzie komisarz to będzie wynik waszego sześcioletniego działania a nie tego głosowania nad mordeczym kredytem dla rodziny Pępkowskich. Co ty wypisujesz człowieku. Ośmieszyłeś sę do cna.Takich jak ty Przemków nie potrzebuje. Lizus i dup..łas. Może opowiesz na fejsie jakim cudem dostałeś prace w szkole w Przemkowie. Twoja społeczna praca mówiśz to ta z boksem i innymi zajęciami za kasę? Ty pracujesz społecznie? Śmiechu warte
Jakie podwyżki o 100%. Już w tej chwili mamy maxa. Jakie instytucje cofną nam dotacje? Żadne już dawno nam nie dają!Chłopie sam siebie odwołaj razem ze swoim idolem.
Nawołujesz " Mówcie głośno co wam potrzeba,co wam się nie podoba", a nie dopisałeś że twój idol będzie miał szerokie pole do popisu żeby się mścić na ludziach. Razem z szefem zabiesz forda bo nam zbrzydła twoja ...twarz!
do trójcy przemkowskiej
Posts:263067
do trójcy przemkowskiej

--
04-12-2012 09:34:37
*
Matole mizerny nauczycielu, przekręcie nadęty ( były leśny ) buraku i genetycznie popaprany krzysiu. Jeśli możecie coś dobrego zrobić dal PRZEMKOWA to zapakujcie swoje dupska do gminnego Mondeo i raz na zawsze zostawcie nasza gtminę w spokoju. Smród po was i tak pozostanie na lata i to wystarczy!
kjhg
Posts:263067
kjhg

--
04-12-2012 13:01:57
*
http://www.tv.master.pl/informacje....o=Przemkow
Zobaczcie oszołoma radnego KuncikaNielogicznymi argumentami broni działania burmistrza zmierzające do zniszczenia gminy.Treść tej wypowiedzi dla mnie jest dowodem na bardzo niski poziom intelektualny mówcy,prawdopodobnie brak całkowicie samodzielnego myślenia!
bolo
Posts:263067
bolo

--
04-12-2012 13:08:40
*
Już zchrzaniłeś razem ze swoim burmistezm i z kilkoma bezmyślnymi radnymi.Dobrze że myślący radni was zatrzymali!
xxxxx
Posts:263067
xxxxx

--
04-12-2012 14:07:36
*
Dzień wesoły,dzień wspaniały-bo przegrały samochwały.
Wszyscy rządzić tak umieją-teraz wszyscy z nich się śmieją.
Radość przyszła do Przemkowa-burmistrz w piasek głowę chowa.
Święta będą mieć wspaniałe-tylko miny zapyziałe.
Wszyscy bardzo was lubimy-tych aktywnych docenimy.
Jeden radny,taki cienki-też ucieka od kamerki.
Radni zejdźcie do podziemia-wstyd bać się własnego cienia.
Ciężko w zgodzie żyć z burmistrzem-lepiej zostać zegarmistrzem.
Śniegu nie ma,wszędzie ciemno-a bałwanów w Gminie pełno.
Gdzież ten basen obiecany-do sadzawki przyrównany.
Jasność w mieście by nastała-by rodzina pewna wyjechała.
Nasza Hala pustką stoi-wnet się wszystko r......
Burmistrz zrobił gaf bez liku-pora usiąść na nocniku.
prekursor
Posts:263067
prekursor

--
04-12-2012 14:37:43
*
Za te dokonania pensja burmistrza powinna być poniżej zasiłku dla bezrobotnych.
Syty buf..głodnego nigdy nie zrozumie


http://www.tvp.pl/wroclaw/informacy...30/9299161

adam
Posts:263067
adam

--
04-12-2012 15:55:44
*
http://www.tv.master.pl/informacje....o=Przemkow
Była to nie jedyna ścieżka którą by pchnięto w zapaść finansową naszą gminę. Cel i sens operacji: dokapitalizowanie synka na dalsze wypłaty Ze wskaźnikami na prostą, a z długami? Umowy pana Pępkowskiego nie obowiązują. Co tam dla niego zwrócić 1,8 mln, a co do elektrowni to już fotoradar miał nam dać 1 mln do budżetu gminy.Jedyne wyjście z tej sytuacji to zlikwidować spółkę, żeby nie płacić potem wypłat z odsetkami oraz diet rady nadzorczej, które im się według prawa należą.Nic nie robią a pieniążki wezmą.
Kolejna niegospodarność burmistrza.
Jarząbek
Posts:263067
Jarząbek

--
04-12-2012 17:38:18
*

Autor 03-12-2012 19:11:34
Nazywam się Tomasz Kuncik i jestem Radnym Przemkowa. Zostałem nim bo pragnę tak samo jak wy by nasza gmina stała się przyjazna, nowoczesna i piękna. Wierze w to choć to potrwa wiele lat i wiele wyrzeczeń będzie to nas kosztowało to warto się starać. Muszę się z wami podzielić moją refleksją bo nie daje mi to spokoju, w piątek radni nie przegłosowali ważnej ustawy która była istotna dla naszego miasta, która by pozwoliła ruszyć z miejsca. W piątek wygrały płytkie pobudki kilku radnych, prywatna zawiść do Burmistrza. Sam nie jestem jego fanem ale dla interesu gminy popieram go w kwestii planowanych inwestycji. Pamiętam czasy Burmistrza Sawy , czasy stagnacji złodziejstwa niektórych urzędników i załatwiania prywatnych spraw z pominięciem interesu zwykłych ludzi. Za Pepkowskiego coś się ruszyło i to w dobrym kierunku, choć syna w spółce to nikt mu nie wybaczy, ale najważniejsze ze Ten Burmistrz ma odwagę i wiedze jak działać. A od piątku cofamy się o 10 lat w rozwoju, zapomnijmy o hali, o inwestycjach, remontach dróg itp. Zobaczcie co się teraz dzieję w Przemkowie kwitnie przemoc, złodziejstwo i pijaństwo. 20 lat temu w gminie mieszkało 10.000 tys ludzi a teraz Okło 9000 tyś ,ponad 1000 ludzi ubyło i to przeważnie młodzi obrotni ludzie którzy pracowali by na gminę a tak pracują dla innych . Po ostatniej radzie i złej decyzji radnych może wejść do Przemkowa komisarz co oznacza same podwyżki i to 100% w górę , niektóre instytucje cofną nam swoje dotacje i ogólnie zapomnijmy o inwestorach( kto po czymś takim tu zainwestuje). Kolejna fala Przemkowian wyjedzie za chlebem. Przemków stanie się miastem emerytów, pijaków, ćpunów i garstki porządnych obywateli którzy zostaną. Zastanawiam się nad wnioskiem o odwołanie rady bo w tej brak logiki działania i brak młodych ludzi z wiara i energią. Przepraszam moich wyborców jeżeli nie spełniłem waszych oczekiwań, ale póki jestem radym będę się starał o zmiany w naszym mieście. I apeluję mieszkańców a w szczególności do młodych ludzi działajcie społecznie dla naszej gminny, mówcie głośno co wam potrzeba piszcie co wam się nie podoba i organirganizujcie się.


Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszej gminy, burmistrz Pępkowski Stanisław. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Kuncik Tomasz, radny drugiej klasy. Niech żyje nam burmistrz sto lat!
businessman
Posts:263067
businessman

--
04-12-2012 18:33:56
*
Cz wiecie dlaczego gminom nie wolno konkurować z prywatnym biznesem w działalności gospodarczej ?. Bo zawsze jak jakiś nieudacznik polityk chce się "sprawdzić w biznesie" to wychodzi z tego przekręt. Nasz businessman zaczynał od organizowania POP (rozwinę dla młodych - podstawowej organizacji partyjnej w Polsce Ludowej) w lasach, później dzięki układom głównie polował i przelewał i przelewał...., do dzisiaj ma do tego głowę. Razem z synem próbował też biznesu, miał restaurację w Lubinie i pizzerie w Szklarskiej Porębie, jednak życie boleśnie zweryfikowała jego umiejętności biznesowe. Dlaczego powierzamy budowanie naszego domu komuś, kto nie potrafił zarobić na niewielkie mieszkanie ani dla siebie ani dla swojej rodziny i nielegalnie mieszka w leśniczówce ? Co wam radnym (tym co jeszcze nie przejrzeli na oczy) pozwala sądzić, że ten nieudacznik zrobi kokosy na czymś czym o czym nie ma pojęcia. Proszę zadać sobie trochę trudu i zajrzeć na stronę http://www.imgw.pl/klimat/ i sprawdzić średnie roczne usłonecznienie dla wielolecia 1971-2000. Można tak odczytać, że mamy jedne z gorszych warunków dla funkcjonowania elektrowni słonecznych. Średnio w roku mamy ok. 1500 h słonecznych, kiedy np. w okolicach Piły i w Polsce południowo-wschodniej i wschodniej słońce świeci ok. 1700 h. Niech ten manager z Bożej łaski ryzykuje swoje własne pieniądze jak jakieś posiada, a nie bawi się z synkiem w businessmana za pieniądze przemkowskich podatników. Gmina na dbać o szkoły, drogi, tworzyć warunki dla mieszkania i prowadzenia biznesu oraz opiekę potrzebującym. Zarabianie pieniędzy pozostawmy naszym przedsiębiorcom, którzy mimo tak wysokich podatków nadal funkcjonują i niestety płacą podatki na zachcianki tego trutnia i jego rodziny.
Kazik
Posts:263067
Kazik

--
04-12-2012 20:27:21
*
Hmm.... zdaniem Kuncika rada głosując przeciwko pożyczce w Magellanie pogrzebała gminę.
Myślałem, że wcześnej Pepkowski to zrobił.
Może panie Kuncik żyjemy w równoległych światach. Ja w Przemkowie a pan w jakimś Matrixie?

To nie mozliwe zeby Kuncik był tak zaślepiony lub głupi.
To jest zwyczajne załatwianie prywatnych interesów drogą oralno-fekalną (poprzez lizanie dupy)

Lizać dupę można, jak kto lubi to dlaczego nie? Ale żeby tak przed kamerami to już zakrawa na hardore.
Tak czy inaczej koleś jesteś moralnie skończony. Przyjdzie czas emigrować. Może pan PS zabierze Cie ze sobą. No chyba że znajdzie sobie nowego przydupasa.

Strona 101 z 180 << < 99100101102103 > >>
Nie posiadasz uprawnień, aby odpowiedzieć.

Poprzedni wątekPoprzedni wątek Następny wątekNastępny wątek