Tu jesteś   »   Forum   »   pomorskie   »   Powiat bytowski   »   Kołczygłowy   »   Praca dla Opiekunek osób starszych na terenie Niemiec

Skierniewice

www.foxy.pl

Praca dla Opiekunek osób starszych na terenie Niemiec
Ostani post 02-10-2015 13:22:45 GoWork. 0 Odpowiedzi.
Do druku
Sortuj:

Autor Wiadomości
GoWork
Posts:263067
GoWork

1 02-10-2015 13:22:45
  • Cytuj
  • Odpowiedz
Praca w roli opiekunki dla Pani Ursuli w okolicach Paderborn
Pani Ursula jest osobą kompletnie niesamodzielną oraz leżącą. Choruje na demencję. Seniorka jest po zawale oraz udarze, ma problemy z nietrzymaniem moczu.
Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należeć będzie pielęgnacja podopiecznej: pomoc w ubieraniu, myciu oraz zmiana pielucho – majtek. Z powodu, że pani jest osobą leżącą opiekunka musi wykonywać transfer z łóżka na wózek.
Dodatkowo opiekunka będzie wykonywała podstawowe obowiązki domowe: gotowanie, sprzątanie, zakupy.
Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- doświadczenia w opiece nad osobami chorymi
- cierpliwości i zaangażowania w wykonywaną pracę
Zapewniamy:
- ubezpieczenie oraz składki ZUS
- atrakcyjne zarobki
- opiekę koordynatora na czas zlecenia
- zakwaterowanie (pokój z dostępem do Internetu)

praca Niemcy, opiekunka dla starszej osoby, opieka osób starszych, opiekunka starszych, opiekunki osób starszych, osoby starsze, ludzie starsi, opieka, opiekun osób starszych, opieka nad osobami starszymi

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7100 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na paulina.polczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 730102235 o treści: 7100 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Gdańsku
ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510
www.opiekunka.gowork.pl

Szybka odppwiedź
toggle
  Użytkownik:
Temat:
Treść:
Kod bezpieczeństwa:
Obrazek CAPTCHA
Wprowadź kod z powyższego obrazka do pola poniżej:
(wielkość liter MA ZNACZENIE !!!)

Następny wątekNastępny wątek