Tu jesteś   »   Forum   »   pomorskie   »   Powiat bytowski   »   Trzebielino   »   Pani Hilda potrzebuje opiekunki, praca NiemcyPani Hilda potrzebuje opiekunki, praca Niemcy

Skierniewice

www.foxy.pl

Pani Hilda potrzebuje opiekunki, praca NiemcyPani Hilda potrzebuje opiekunki, praca Niemcy
Ostani post 04-12-2017 15:36:34 GoWork.pl. 0 Odpowiedzi.
Do druku
Sortuj:

Autor Wiadomości
GoWork.pl
Posts:263067
GoWork.pl

1 04-12-2017 15:36:34
  • Cytuj
  • Odpowiedz
Pani Hilda potrzebuje opiekunki, praca Niemcy
Karlsruhe
Nasz podopieczny:
Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.
Aktualnie poszukujemy opieki dla naszej podopiecznej pani Hildy (52 kg, 165 cm).
Miejsce zlecenia: Karlsruhe
Pani Hilda jest samodzielna, porusza się sama, ale potrzebuje wsparcia i asekuracji. Cierpi na osteoporozę i reumatyzm.
Obowiązki:

Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, sprzątanie domu.
A także: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, czuwanie w nocy, prowadzenie wózka inwalidzkiego, zmiana pielucho majtek.

Wymagania:

Osoba na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie minimum komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece oraz posiadać czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1100 euro netto miesięcznie.
Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 6390 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Bydgoszczy
Ul. Jagiellońska 12/4
www.opiekunka.gowork.pl

Szybka odppwiedź
toggle
  Użytkownik:
Temat:
Treść:
Kod bezpieczeństwa:
Obrazek CAPTCHA
Wprowadź kod z powyższego obrazka do pola poniżej:
(wielkość liter MA ZNACZENIE !!!)

Następny wątekNastępny wątek